ترانسفورماتورهای الکتریکی 3 فاز 600 KVA-24.94/0.6 KV|کانادا 2026
ظرفیت: 600 کیلو ولت آمپر
ولتاژ: 24.94/0.6 کیلو ولت
ویژگی: سنج دمای بالای روغن با دو مجموعه کنتاکت
Jiangshan Scotech Electrical Co., Ltd یکی از معتبرترین تولیدکنندگان و تامین کنندگان ترانسفورماتورهای الکتریکی 3 فاز 600 kva است-24.94/0.6 kv|کانادا 2026 در چین. لطفاً برای خرید محصولات مقرون به صرفه برای فروش در اینجا احساس راحتی کنید و نمودارها را از کارخانه ما دریافت کنید. برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ایمنی بر اساس طراحی، قابل اعتماد بودن در تمام جزئیات - ترانسفورماتور نصب شده بر روی پد، توزیع نصب شده روی زمین را بدون نگرانی می کند.
01 عمومی
1.1 شرح پروژه
ترانسفورماتور 600 کیلوولت آمپر سه فاز پد نصب شده در سال 2026 به کانادا تحویل داده شد. توان نامی ترانسفورماتور 600 کیلو ولت آمپر با خنک کننده KNAN است. ولتاژ بالا 24.94GrdY/14.4 کیلوولت با دامنه ضربه زدن ± 2*2.5% (NLTC)، ولتاژ پایین 0.6Y/0.347 کیلو ولت است، آنها یک گروه برداری از YNyn0 را تشکیل دادند.
SCOTECH خرسند است که یک ترانسفورماتور 600 کیلوولت آمپر سه فاز را به مشتری کانادایی خود عرضه کند. مشتری الزامات روشن و سختگیرانه ای را در مورد بهره وری انرژی، نظارت عملیاتی، سازگاری با محیط زیست مواد و استانداردهای پایان ارائه کرده است - که منعکس کننده تاکید شدید آنها بر قابلیت اطمینان طولانی مدت، راحتی نگهداری و انطباق با مقررات است.
در پاسخ به تمرکز مشتری بر هزینههای عملیاتی چرخه عمر، این ترانسفورماتور با راندمان فوقالعاده 99.15% طراحی شده است که به طور قابل توجهی تلفات بدون بار و بار را در مقایسه با واحدهای معمولی کاهش میدهد و در نتیجه اتلاف انرژی طولانی مدت را به حداقل میرساند. برای ایمنی عملیاتی، دماسنج روغن بالایی به دو مجموعه مستقل از کنتاکت ها مجهز شده است - یکی را می توان برای هشدار دمای بالا و دیگری برای محافظت از سفر تنظیم کرد. از آنجایی که واحد دارای فن های خنک کننده نیست، این آرایش تماس دوگانه نظارت دقیق دمای روغن را تضمین می کند و ترانسفورماتور را قادر می سازد تا با خیال راحت در محدوده افزایش دما کار کند و منطق حفاظتی واضحی را برای پرسنل تعمیر و نگهداری ارائه می دهد.
با توجه به پوشش و انطباق با محیط، پوشش خارجی از رنگ اکریلیک تک جزیی بدون ایزوسیانات استفاده می کند - فرمولاسیونی با مقاومت عالی در برابر آب و هوا، پایداری UV و محتوای کم VOC، که برای اپراتورها و محیط زیست در طول استفاده ایمن است. رنگ کاملاً از ANSI 70 (خاکستری روشن) پیروی می کند که با روش استاندارد آمریکای شمالی مطابقت دارد. علاوه بر این، ترانسفورماتور دارای گواهینامه cUL (پرونده شماره E550513) است و پلاک نام علامت cUL را همراه با شماره پرونده خواهد داشت که از انطباق کامل با مقررات ایمنی برق کانادا اطمینان حاصل می کند.
1.2 مشخصات فنی
مشخصات ترانسفورماتور 600 کیلوولت آمپر روی پد نصب شده و برگه اطلاعات
|
تحویل به
کانادا
|
|
سال
2026
|
|
تایپ کنید
ترانسفورماتور روی پد
|
|
استاندارد
CSA C227.4:21
|
|
قدرت امتیازی
600 کیلو ولت آمپر
|
|
فرکانس
60 هرتز
|
|
فاز
3
|
|
خوراک
شعاعی
|
|
جلو
مرده
|
|
نوع خنک کننده
اونان
|
|
ولتاژ اولیه
24.94GrdY/14.4kV
|
|
ولتاژ ثانویه
0.6Y/0.347 کیلو ولت
|
|
مواد سیم پیچ
آلومینیوم
|
|
گروه برداری
YNyn0
|
|
امپدانس
5.75%
|
|
کارایی
99.15%
|
|
روی Changer ضربه بزنید
NLTC
|
|
روی Range ضربه بزنید
±2*2.5%
|
|
بدون از دست دادن بار
0.97 کیلو وات
|
|
در از دست دادن بار
7.1 کیلو وات
|
1.3 نقشه ها
نقشه و اندازه ترانسفورماتور 600 کیلوولت آمپر روی پد نصب شده است.
![]() |
![]() |
02 تولید
2.1 سیم پیچ مسی

هر دو سیم پیچ ولتاژ بالا و ولتاژ پایین از هادی های مسی کامل ساخته می شوند. مس رسانایی الکتریکی بالاتر و مقاومت DC کمتری را ارائه می دهد که به طور قابل توجهی تلفات بار را در مقایسه با آلومینیمی های جایگزین کاهش می دهد (تلفات بار اندازه گیری شده تا 85 درجه تصحیح شده است: 6.961 کیلووات). علاوه بر این، مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و مقاومت در برابر خزش مس، پایداری مکانیکی و الکتریکی طولانی مدت را تحت عملکرد مداوم و بارهای اضافی گاه به گاه تضمین می کند. طراحی تمام مسی به طور مستقیم از راندمان کلی ترانسفورماتور بیشتر یا برابر با 99.15٪ (با اندازه گیری 99.16٪) پشتیبانی می کند، که الزامات سختگیرانه CSA C802.1 13 را برای ترانسفورماتورهای توزیع با راندمان بالا برآورده می کند.
2.2 ساخت مخزن
مخزن از فولاد ملایم با کیفیت بالا با طراحی پوشش پیچ و مهره ای کاملاً مهر و موم شده ساخته شده است - که از آب بندی قابل اعتماد برای عمر طولانی اطمینان حاصل می کند و در عین حال امکان دسترسی آسان برای بازرسی داخلی را در صورت لزوم فراهم می کند. فضای داخلی به وضوح به محفظه های HV و LV تقسیم شده است، که جداسازی فیزیکی بین بخش های ولتاژ بالا و ولتاژ پایین را برای افزایش ایمنی عملیاتی فراهم می کند. محفظه HV مجهز به یک سقف کامل تاشو برای تسهیل برداشتن و جایگزینی سریع فیوزهای Bay O Net و فیوزهای محدود کننده جریان (CLF) است که تعمیر و نگهداری میدان را بسیار ساده می کند. از نظر بیرونی، مخزن دارای پایههای لغزشی دو جهته، گیرههای بالابر و پدهای جک برای سهولت در جابجایی، موقعیتیابی و لنگر انداختن در محل است. پوشش بیرونی از پوشش اکریلیک بدون ایزوسیانات تک جزئی به رنگ خاکستری روشن ANSI 70 استفاده می کند که مقاومت در برابر خوردگی عالی، پایداری UV و سازگاری با محیط زیست را ارائه می دهد - کاملاً مطابق با الزامات پوشش کاربردی آمریکای شمالی.

2.3 دماسنج روغن بالا با دو مجموعه مستقل از تماس

برای اطمینان از نظارت جامع حرارتی، دماسنج روغن بالایی مجهز به دو کنتاکت الکتریکی مستقل است (کنتاکت های خشک با ظرفیت مدار کنترل کافی). این دو کنتاکت را میتوان بهطور مستقل روی آستانههای دمایی مختلف تنظیم کرد - اولی برای هشدار دمای بالا (ارسال یک هشدار از راه دور به مرکز کنترل زمانی که دمای روغن از سطح هشدار از پیش تعیینشده فراتر رفت) و دومی برای محافظت از قطع (شروع خاموشی قطع کننده مدار هنگامی که دما به سطح خطر بحرانی میرسد). این آرایش تماس دوگانه اپراتورها را قادر میسازد تا بر اساس روند دما به طور فعال مداخله کنند و از آسیبهای ناشی از اضافه بار جلوگیری کنند. این ویژگی به ویژه با توجه به اینکه دستگاه تحت خنککننده ONAN بدون فنهای هوای اجباری کار میکند، که در آن نظارت دقیق دما، حفاظت اولیه در برابر گرمای بیش از حد است، بسیار مهم است.
2.4 بلوک ترمینال (برای اتصال دماسنج روغن)
سرنخ های الکتریکی دماسنج روغن به یک بلوک ترمینال اختصاصی که در داخل محفظه ولتاژ پایین قرار دارد خاتمه می یابد. بلوک ترمینال به وضوح با علامتهای تماس "Alarm" و "Trip" برچسبگذاری شده است که سیمکشی میدانی و تعمیر و نگهداری آینده را تسهیل میکند. این از مواد عایق مقاوم در برابر شعله ساخته شده است، با درجه بندی تماس مناسب برای مدارهای کنترل استاندارد، و فضای سیم کشی کافی را برای اطمینان از یکپارچگی قابل اعتماد با سیستم های نظارت خارجی (مانند RTU یا PLC) فراهم می کند. تمام سیم کشی های داخلی مطابق با الزامات CSA در کارخانه تکمیل و آزمایش شده است و کار خاتمه در محل را به حداقل می رساند.

2.5 تغذیه شعاعی / پیکربندی جبهه مرده

طرف اصلی یک آرایش تغذیه شعاعی را اتخاذ می کند - کابل های HV فقط وارد این ترانسفورماتور می شوند، بدون حلقه ای که برای واحدهای پایین دست وجود دارد - مسیریابی کابل را ساده می کند و برای نقاط توزیع ترمینال ایده آل است. بعلاوه، بوشینگ های HV کاملا محافظ هستند، کانکتورهای عایق قابل جداسازی (نوع زانویی)، الزامات ایمنی جلوی مرده را برآورده می کنند: تمام قطعات ولتاژ بالا زنده به طور کامل توسط چکمه های عایق پوشانده می شوند، هر گونه سطوح رسانا در معرض دید را از بین می برند و ایمنی پرسنل را در طول نصب و نگهداری بسیار افزایش می دهند. سمت ولتاژ پایین مجهز به بوش های ریخته گری رزینی است که برای اتصال راحت به کابل های LV یا شینه ها به کانکتورهای 4 سوراخ دار ختم می شود.
شینه اتصال مسی 2.6 (600 × 100 میلی متر)
ترانسفورماتور با یک شینه مسی زمینی به ابعاد 600 میلی متر × 100 میلی متر (عرض × ارتفاع) ارائه می شود. این شینه که از مس الکترولیتی با رسانایی بالا ساخته شده است، مسیر امپدانس بسیار کم را به زمین ارائه می دهد و از اتلاف سریع جریان های خطا اطمینان می دهد. شینه به پایانه های اتصال به زمین در هر دو دیوار مخزن سمت HV و سمت LV، با سوراخ های از قبل حفر شده برای اتصال آسان با شبکه اتصال به زمین متصل می شود. این سیستم اتصال به زمین، الزامات CSA C227.4 را برای اتصال به زمین خنثی و مخزن برآورده می کند و محافظت قوی برای تجهیزات و پرسنل ارائه می دهد.

03 تست کارخانه و تضمین کیفیت
هر ترانسفورماتور قبل از حمل و نقل تحت یک برنامه آزمایش معمولی جامع مطابق با CSA C227.4:21 قرار می گیرد که شامل موارد زیر می شود:
• اندازه گیری مقاومت سیم پیچ DC (در تمام موقعیت های شیر، عدم تعادل کمتر یا مساوی 3.03٪، مطابق با الزامات استاندارد).
• تست های نسبت (انحراف ضربه اصلی کمتر یا مساوی 0.01٪، همه شیرها کمتر یا مساوی 0.1٪).
• تأیید رابطه فاز (YNyn0 تأیید شد).
• بدون تلفات بار و جریان مهیج (اندازه گیری بدون اتلاف بار 0.965 کیلو وات، جریان هیجان انگیز 0.36٪).
• تلفات بار، ولتاژ امپدانس و راندمان (تصحیح شده تا 85 درجه: افت بار 6.961 کیلووات، امپدانس 5.86٪، تلفات کل 7.926 کیلو وات، بازده 99.16%).
• مقاومت ولتاژ اعمال شده (LV: 10 kV/60s، عبور داده شده).
• مقاومت ولتاژ القایی (150 هرتز، 48 ثانیه، عبور).
• تست نشت مخزن (گذرانده شد).
• اندازه گیری مقاومت عایق (HV & LV به زمین: 14.4 GΩ).
• آزمایشات جامع روغن (قدرت دی الکتریک 6/57 کیلو ولت، رطوبت 3/14 میلی گرم بر کیلوگرم، ضریب اتلاف 098/0 درصد، فوران 03/0 میلی گرم بر کیلوگرم، آنالیز گاز محلول نرمال).
تمام نتایج آزمایش در یک گزارش آزمایش رسمی ثبت شده و برای بررسی به مشتری ارسال می شود. علاوه بر این، این محصول دارای گواهینامه cUL (شماره پرونده E550513) است و پلاک نام به وضوح دارای علامت cUL و شماره پرونده است و از انطباق کامل با الزامات دسترسی به بازار کانادا اطمینان حاصل می کند.


04 بسته بندی و حمل و نقل


05 خلاصه
این ترانسفورماتور 600 کیلوولت آمپر سه فازی که روی پد نصب شده است، سیمپیچهای کامل مسی، مخزن فولادی نرم قوی با ویژگیهای عملکردی بخشبندی و تعمیر و نگهداری، نظارت بر دمای روغن تماس دوگانه با بلوک ترمینال اختصاصی، ایمنی اولیه شعاعی جلو مرده، شینه مسی با بخش بزرگ زمین و آزمایش جامع کارخانه مطابق با CSA را یکپارچه میکند. تمام جنبه های طراحی و ساخت به گونه ای طراحی شده است که نیازهای مشتری کانادایی برای کارایی، ایمنی، پایداری محیطی و قابلیت اطمینان طولانی مدت را برآورده کند. با بیش از 26 سال تجربه مهندسی ترانسفورماتور و تعهد به کنترل دقیق کیفیت، SCOTECH راه حلی را ارائه می دهد که قابل اعتماد، کارآمد و کاملاً سازگار است - آماده ارائه خدمات به زیرساخت های توزیع آمریکای شمالی با اطمینان.

تگ های محبوب: ترانسفورماتورهای برق 3 فاز 600 kva-24.94/0.6 kv|کانادا 2026، چین 600 kva 3 فاز ترانسفورماتور الکتریکی-24.94/0.6 kv|کانادا 2026 تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه
You Might Also Like
پد 300 kVA-ترانسفورماتور نصب شده-34.5/0.208 kV|ایالا...
1500 kVA Ansi C{1}} Transformer-23/0.44 kV|سالوادور ...
2500 kVA Pad Mount Transformer-12.47/0.48 kV|ایالات ...
ترانسفورماتورهای 2500 kVA Padmounted-24.94/0.6 kV|کا...
ترانسفورماتور پایه زمینی 2500 KVA-12.47/0.6 KV|ایا...
1000 KVA Pad Mount Transformer Manufacturers-13.8/0....
ارسال درخواست











